Neden Benim

Paylaş
    Gâip
    Admin

Neden Benim

Mesaj  Gâip Bir Cuma Ekim 29, 2010 3:00 pm

Kim gelip geçti hayattan. Kalk ayağa lan! Biraz göster saygıyı; öğrensin şeytan kaygıyı. Zamanla kuma döner
    sabır taşı. Sevmem yalanı dolanı. Söz gümüşse bozdur harca! Ben mutluyum altınımla.
    Doğmak ve büyümek güzel şeyler ve sonra ölmek; tam bir felaket. İstenmeyen bir illet.
    Hayat bile güzel başlayıp ölüm denen kötü sonuyla bitmekteyken; neden mutlu sonları beklemekte bu millet.
    Gülünecek haldeyim ama ben somurtuyorum. Nefsimi alışmaktan koruyorum. çok koşuyorum, çok yoruluyorum.
    Ciddi miydin sen geç doğmuşsun derken? bence geç kalmak için daha erken....
    bir gece vakti aynanın karşısına geçtim. kendimi dışladım. ben günahkarım, çirkinim dedim.
    ölüm beni bekliyorken ne olabilirki hayattan beklentim . çirkin olduğumu düşündükçe güzele bakmaya çekinirim.

NAKARAT
    ____________________________________________________________________________________________________
    Neden benim günah işleyen? Ben mi çok çirkin yoksa insanlar mı güzel? (2)

yalnızlık önceden tanışmışlığımız var; yabancı gelmiyor (siman.) yeterli değildi sanırım aşılanan iman. bu yalnız efe,
    yalnız evinde huzursuzsa da mutlu inan. yalandan faydalanır koynunda beslediğin yılan.
    eskiden farklı olduğumu sanırdım. zamanla farklı insanlarla tanıştım. sonradan sonraya (anladım.) aslında hepimiz
    farklıyız. bu yüzdendir ki aynıyız. saymayı bilmeden yerimizde sayarız.
    barış savaşla savaşırsa savaş, savaş barışla barışırsa barış kazanır. Zât, kendini akıllı zanneden safları geride
    bırakıp en ön safta yer alır. desene yine duymazdan geliyor bizim sağır.
    Hayat senin sonunu tahmin edemediğin bir film.ben doğmamış bir bebeğin hayat hikayesiyim. inat edenlerin pesiyim
    Zât önemli kılmıştır rapte sözü. iki ruh bir bedende ben iyiyi anlatan kötü.

NAKARAT
    ____________________________________________________________________________________________________
    Neden benim günah işleyen? Ben mi çok çirkin yoksa insanlar mı güzel?

Forum Saati Ptsi Ara. 11, 2017 4:56 pm