SEN BANA KIYDIN

Paylaş
    Gâip
    Admin

SEN BANA KIYDIN

Mesaj  Gâip Bir Salı Ağus. 18, 2009 8:56 pm

SEN BANA KIYDIN

Tutmuştuk evimizi eşyamızıda seçmiştik hatta yatak odasının hangi oda olacağına bile karar vermiştikSevdiğim ilerlemiştik oturma odamızın koltuklarını orta sehbamızı odamızın rengini belirlemiştik .Hani biz birbirimizi sevmiştik Bakmazdı gözlerin kimseye dokunmazdı ellerin hiçbir yere hani ben hep senindim.Sevgilim güzel gözlüm biz bu hayalleri nasıl kurmuştuk.Kıyamazdın hani bana hani bağıramazdın ağlatamazdın beni.Neden ağlattın ? Güzel Gözlüm nasıl baktın başkasına nasıl kıydın bana Nasıl konustu dılın onunla nasıl baktı gozlerın bır baskasına yıktın beni guzel gozlum.Bakmam artık yüzüne duymam artık sesini dayanırım dayanıyorumda taş oldu yüreğim?Biliyormusun ağlamıyorum artık hayalde kurmuyorum eşylarada baklmıyorum oda rengide istemiyorum.Sokak olsa durudum siper olurdum önünde kıymasaydın sevgime gideceğini duydum içim burkuldu benden uzaklara gidecekmişsin için acıdı uzakta olsaydın ama aklında olsaydım ısterdım uzaklarda ol ama aklında olayım vazgectım yanında olmaktan.

Bır gun doneceksın her sey aynı olacak tek fark ben olmacağım beklide….Ama dılerım kı sokaklar bombos gelsın yanındakıde senı terk etsın gece gozune uyku gıormesın ruyaların benım ruhumla suslensın pısmanlıktan goz yasların aksın sevgılım sen bana kıydın

Gâip Aşk Yazarı...

Mc Dua

tek kelıme ıle super

Mesaj  Mc Dua Bir Salı Ağus. 18, 2009 9:15 pm

affraid yorum yok zât spr olmus şiir
    Gâip
    Admin

Geri: SEN BANA KIYDIN

Mesaj  Gâip Bir Salı Ağus. 18, 2009 9:16 pm

Ba hala şiir diyor Razz Razz Razz Razz Razz

arzu

Mesaj  arzu Bir Salı Ağus. 18, 2009 9:18 pm

qercekten cok qüseL hersey yaLan oLuyo iste zamanLa silent

eLifYman

Mesaj  eLifYman Bir Salı Ağus. 18, 2009 9:30 pm

ewet çok gzl.. heşeyin bi anda nasıl değişe bileceğini anlatıyor... etkileyici..
    beyler_4444

Mesaj  beyler_4444 Bir Çarş. Ağus. 19, 2009 9:36 am

bom dotum ya sen hiç sevmemişin yada aşkı iskender paladan dinlememişim (en salam eleştiriyi yapacam şimdi)
    insan sevdigine beddua edebiliosa onu zerre kadar sevmemiştir bütün olup bitenlere ramen he bide anlamında ötesinde özen yok imla nerde burda hadi bunu acele yazmışındır falan filan ona veriorum ama unutma sen bi başka aşkı tanımalısın hemde hiç bitmeyecek olanını o zaman bu yazılanlar 100 kat daha mana kazanacak bence... cheers bom

zerrin37

Mesaj  zerrin37 Bir Çarş. Ağus. 19, 2009 1:55 pm

insan tabiki sevdiğine beddua etmez amaeğerki çok sevmişsseher an onun tarafından anılmakta isteren güzel şeyde bu değilmidir ki unutulmamak
    beyler_4444

Mesaj  beyler_4444 Bir Çarş. Ağus. 19, 2009 5:13 pm

zerrin37 demiş ki:insan tabiki sevdiğine beddua etmez amaeğerki çok sevmişsseher an onun tarafından anılmakta isteren güzel şeyde bu değilmidir ki unutulmamak
    BİSMİHU;
    leylaya sorarlar sen mi daha çok sevdin mecnun mu leyla der ki siz ne dionuz tabiki ben daha cok sevdim adamlar şaşırır yahu derler meçnun senin aşkından deli divane oldu her yerde seni andı her an seni hatırladı sen se hiç kimseye mecnun demedin o hep leyla dedi derler layla güler işte der ben kimseyle konuşmadım aşkımın derdini kendime sakladım o ise herkese bu derdi anlattı ve yükünü hafifletti şimdi soyleyin leylamı daha cok sevdi mecnun mu ... işte dostlar unutmayın ki hatırlamak degil, varlık degil dir aşk yok olmakdır bi nevi unutmaktır o sebebten sevdigin tarafından hatırlanmadıgında ona kızıp sitem edebiliosan onun derdini hiç dusunmeden, zaten sen bi hülyaya kapılmışın demektir ve bu aşık olmadıgının bir gostergesidir ki mecnun ona hiç beddua etmemişti ve yine madem bunlara bakarak ölçüyoruz bu aşk işini seni her an ikikere hatırlayan ve var olmana sebebolan sen yokkende seni bilen senin varınnıda bilen SENİN SENİ BİLMENİ SALAYAN olan O na neden 'ulaşmaya ' çabalamıYoruz... nokta vesselam, selametle
    Gâip
    Admin

Mesaj  Gâip Bir Çarş. Ağus. 19, 2009 10:07 pm

İmla hataları benim yüzüme
    Very Happy
    Kübra Balyemez

Mesaj  Kübra Balyemez Bir Ptsi Ağus. 31, 2009 1:07 pm

önder çok beğendim devam et böyle SmileSmile rendeer
    Gâip
    Admin